close
تبلیغات در اینترنت
آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

روزبه سیستم

در اين پست به شما کاربر عزیز روزبه سیستم ياد مي دهيم كه چطور اطلاعات خود را از تلفن‌های همراه مجهز به اندروید و آی‌.او.‌اس به تلفني با سیستم‌عامل ويندوزفون منتقل كنيد. ادامه مطلب...  همان‌طور که می‌دانید سهم بزرگی از بازار تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها به سیستم‌عامل…

آخرین ارسال های انجمن

آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون

در اين پست به شما کاربر عزیز روزبه سیستم ياد مي دهيم كه چطور اطلاعات خود را از تلفن‌های همراه مجهز به اندروید و آی‌.او.‌اس به تلفني با سیستم‌عامل ويندوزفون منتقل كنيد. ادامه مطلب...

 

همان‌طور که می‌دانید سهم بزرگی از بازار تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها به سیستم‌عامل اندروید اختصاص دارد. در این میان سیستم‌عامل آی‌.او.‌اس نیز با توجه به پشتیبانی بسیار قوی شرکت سازنده و محصولات لوکس اپل، از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار است، ولی بتازگی محبوبیت محصولات مجهز به سیستم‌عامل ویندوزفون نیز روزبه‌روز در حال افزایش است.

با توجه به روند افزایشی استفاده از محصولات مجهز به سیستم‌عامل ویندوزفون، قصد داریم شما را با روش‌های انتقال اطلاعات از تلفن‌های همراه مجهز به اندروید و آی‌.او.‌اس به این سیستم‌عامل آشنا کنیم.

آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون
موارد قابل انتقال:
اطلاعات و برنامه‌های بسیاری در تلفن‌های همراه کاربران وجود دارد، اما بخشی از این اطلاعات مهم هستند و ‌باید از تلفن همراه قبلی به تلفن همراه جدید شما منتقل شوند. تماس‌ها، تقویم‌ها، موزیک‌ها، اسناد متنی، تصاویر، ویدئوها و دیگر اطلاعات ذخیره شده روی حافظه اصلی و حافظه جانبی تلفن همراه شما از جمله مواردی است که می‌توانید براحتی نسبت به انتقال آنها به حافظه تلفن همراه مجهز به ویندوزفون اقدام کنید.
 انتقال آسان به نوکیا
اگر تلفن همراه شما نوکیاست، راه سختی را پیش‌رو نخواهید داشت. نرم‌افزارهای مختلفی برای انتقال اطلاعات به نوکیاهای مجهز به ویندوزفون طراحی شده‌اند که یکی از آنها Transfer my Data است. این نرم‌افزار امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که برخی از آنها عبارت است از:
ـ انتقال آسان فهرست مخاطبان از انواع تلفن‌های همراه مجهز به سیستم‌عامل‌های مختلف (سیمبیان، اندروید، آی‌.او.‌اس، بلک‌بری، ویندوزفون و...) به تلفن همراه مجهز به ویندوزفون از طریق بلوتوث.
ـ انتقال پیام‌های کوتاه متنی و تصویری از برخی مدل‌های تلفن‌های همراه از طریق بلوتوث
ـ فراخوانی فهرست مخاطبان از کارت حافظه و انتقال فهرست مخاطبان به کارت حافظه
http://goo.gl/M3Cjg2
هـمـــچنــــین نـــــرم‌افــزار قــدرتــمــنــد Welcome Home to Windows Phone از دیگر ابزارهایی است که می‌توانید با استفاده از آن براحتی انواع اطلاعات اعم از مخاطبان، آدرس‌های ایمیل، رخدادها و قرارهای ملاقات، تصاویر و آلبوم‌ها، موزیک‌ها و ویدئوها را به تلفن ویندوزفونی خود انتقال دهید.
این نرم‌افزار نیز از دستگاه‌های مجهز به آی‌.او.‌اس، بلک‌بری و اندروید پشتیبانی می‌کند و از این لینک قابل دانلود است:
http://goo.gl/V95u3X
آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون
 
ایمیل‌ها
یکی از ساده‌ترین موارد قابل انتقال بین تلفن همراه قدیمی و تلفن همراه جدید شما، ایمیل‌های شماست. شما می‌توانید براحتی با اضافه کردن کاربری ایمیل خود
(iCloud.com ، Exchange ، Outlook.com
Google و...) در دستگاه مجهز به ویندوزفون، ایمیل‌هایتان را در دستگاه جدید مدیریت کنید.
 مخاطبان و تقویم‌ها
انتقال فهرست مخاطبان و تقویم‌های تلفن همراه قدیمی شما به دستگاه جدید به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. در ادامه شما را با انواع این روش‌ها آشنا می‌کنیم:
ـ اگر اطلاعات شما در یک سرویس آنلاین ذخیره شده است: در این شرایط می‌توانید براحتی با تعریف نام کاربری خود در ویندوزفون نسبت به هماهنگ‌سازی و به‌روزرسانی اطلاعات در تلفن جدید خود اقدام کنید. این قابلیت در Google, Outlook.com, Facebook و دیگر سرویس‌های عمومی قابل استفاده است.
ـ اگر اطلاعات شما در سیمکارت ذخیره شده است: در صورتی‌که قصد داشته باشید سیمکارت تلفن قدیمی خود را نیز در تلفن جدیدتان قرار دهید، در بیشتر موارد با جابه‌جایی سیمکارت، اطلاعات ذخیره شده در آن نیز براحتی به تلفن جدید منتقل می‌شود.
ـ اگر اطلاعات شما در رایانه ذخیره شده است: اگر از سرویس اوت‌لوک در رایانه استفاده می‌کنید، می‌توانید با هماهنگ‌سازی (sync) مخاطبان و تقویم‌ها میان رایانه و تلفن همراه، عملیات انتقال اطلاعات را به‌انجام برسانید.ـ اگر اطلاعات شما هرجای دیگری غیر از موارد ذکر شده است: در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم از ابزارSync wizard که به همین منظور طراحی شده است کمک بگیرید. استفاده از این سرویس با مراجعه به این لینک امکان‌پذیر است:
http://goo.gl/ccpRK4
 
اسناد متنی
اگر اطلاعات و اسناد متنی خود را در سرویس SkyDrive ذخیره کرده‌اید، به شما تبریک می‌گوییم؛ چراکه با وارد کردن کاربری مایکروسافت خود در ویندوزفون، این اطلاعات به‌طور خودکار در Office Hub به نمایش درآمده و می‌توانید به استفاده از آنها بپردازید.
اگر از گوگل درایو یا iCloud برای ذخیره اطلاعات خود کمک گرفته‌اید، ‌باید اطلاعات موردنظر را روی رایانه خود دانلود سپس نسبت به انتقال آنها به تلفن همراه اقدام کنید. (همچنین می‌توانید فایل‌های دانلود شده را در سرویس SkyDrive آپلود کنید تا به‌طور خودکار در آفیس‌هاب به ‌نمایش درآید.

آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون 
موزیک‌ها
انتقال موزیک‌ها نیز همچون انتقال مخاطبان به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. این روش‌ها عبارت است از:
ـ اگر موزیک‌های شما در Google Play قرار دارند: با استفاده از Google Play Music Manager موزیک‌های دلخواهتان را روی رایانه دانلود کرده و پس از آن نسبت به هماهنگ‌سازی آنها با تلفن همراه خود اقدام کنید.
http://goo.gl/QHAalm
ـ اگر موزیک‌های شما در Amazon MP3 یا Amazon Cloud Player قرار دارد: با استفاده از Amazon MP3 Downloader نسبت به دانلود آنها روی رایانه و هماهنگ‌سازی با تلفن همراه اقدام کنید.
http://goo.gl/WLKv9F
ـ اگر موزیک‌های شما در iTunes قرار دارند: با استفاده از نرم‌افزار Windows Phone app for desktop، نسبت به هماهنگ‌سازی ویندوزفون با iTunes در سیستم‌عامل ویندوز یا مک اقدام کنید.
http://goo.gl/Jyxr8
ـ اگر موزیک شما در نرم‌افزارهای دیگری ذخیره شده است: در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه ویندوزفون سری بزنید و نرم‌افزار موردنظر برای هماهنگ‌سازی موزیک‌هایتان با ویندوزفون خود را دانلود کنید.
 آموزش انتقال تمام اطلاعات از گوشی موبایل اندروید و آیفون به ویندوزفون
عکس‌ها و ویدئوها
انتقال عکس‌ها و ویدئوها نیز از روش پیچیده‌ای برخوردار نیست. تنها کاری که ‌باید انجام دهید، این است که با استفاده از نرم‌افزارها و دیگر روش‌هایی که قبلا از آنها استفاده می‌کرده‌اید، عکس‌ها و ویدئوهای موردنظرتان را به هارددیسک رایانه خود منتقل کنید. سپس با هماهنگ‌سازی این اطلاعات، آنها را از رایانه به ویندوزفون انتقال دهید.
توجه داشته باشید تصاویر به اشتراک‌گذاشته شده در سرویس‌های آنلاین همچون فیسبوک، پس از وارد کردن اطلاعات کاربری فیسبوک شما در ویندوز فون، در بخش Photos Hub به ‌صورت آلبوم‌های آنلاین به‌ نمایش درخواهد آمد.
چنانچه تمایل دارید تصاویرتان را همیشه و روی هر دستگاهی در اختیار داشته باشید، می‌توانید پس از انتقال آنها به رایانه، با استفاده از سرویس SkyDrive، آنها را در فضای ابری اختصاصی خود آپلود کنید.
لطفا نظرات خود را در این زمینه با ما درمیان بگذارید
درباره : آموزشی , ترفند ,
برچسب ها : ویندوزفون , اندروید , اپل , آیفون , نوکیا , انتقال اطلاعات , انتقال عکس , انتقال پیام , انتقال مخاطبین , انتقال به گوشی , انتقال به ویندوزفون , انتقال اطلاعات به ویندوزفون , آموزش انتقال اطلاعات , انتقال دادن , انتقال , اطلاعات , آموزش , گوشی , موبایل ,
بازدید : 449 تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 زمان : 19:48 نویسنده : رسول نظرات ()
مطالب مرتبط
 • آموزش جلوگیری از هک کردن قفل الگویی صفحه اندروید Pattern Lock آموزش جلوگیری از هک کردن قفل الگویی صفحه اندروید Pattern Lock
 • آموزش؛ آشنایی با سه ویژگی در دوربین گوشی‌های هوشمند آموزش؛ آشنایی با سه ویژگی در دوربین گوشی‌های هوشمند
 • آموزش غیرفعال کردن، بستن و فیلترکردن کامنت‌ها در اینستاگرام آموزش غیرفعال کردن، بستن و فیلترکردن کامنت‌ها در اینستاگرام
 • آموزش؛ با این 3 روش سرعت اینترنت ADSL وای فای را چند برابر کنید! آموزش؛ با این 3 روش سرعت اینترنت ADSL وای فای را چند برابر کنید!
 • چگونگی و نحوه هک گوشی آیفون توسط FBI فاش شد چگونگی و نحوه هک گوشی آیفون توسط FBI فاش شد
 • محبوبیت در اینستاگرام؟ چند راه ساده برای افزایش فالور و دنبال کننده! محبوبیت در اینستاگرام؟ چند راه ساده برای افزایش فالور و دنبال کننده!
 • آموزش؛ اشتراک اینترنت گوشی اندروید با هات اسپات وای فای Hotspot آموزش؛ اشتراک اینترنت گوشی اندروید با هات اسپات وای فای Hotspot
 • آغاز عرضه رسمی نسخه بتای اندروید 7.1.2 Android Nougat آغاز عرضه رسمی نسخه بتای اندروید 7.1.2 Android Nougat
 • معرفي 5 ابزار رايگان براي ويرايش فايل هاي pdf پی دی اف معرفي 5 ابزار رايگان براي ويرايش فايل هاي pdf پی دی اف
 • دانلود نرم افزار محاسبه قیمت و تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL و وای‌فای دانلود نرم افزار محاسبه قیمت و تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL و وای‌فای
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 1423
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 2652
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 218
 • بازدید امروز : 358
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 358
 • بازدید ماه : 358
 • بازدید سال : 358
 • بازدید کلی : 5,008,698
 • مطالب
  ارسال مطلب

  شما نیز نویسنده سایت ما باشید

  http://www.pwut.ac.ir/_layouts/1065/images/new.gif شما هم جزء کسانی‌ باشید که می‌خواهید مطلب خود را منتشر کنید با ارسال مطلب خودمیتوانید یکی‌ از ارسال کنندگان سایت باشید تنها با فشار دادن ارسال مطلب شما هدایتمیشوید به بخش ارسال‌ها و مطلب خود را ثبت کنید.

  ابتدا در سایت عضو شده تا پنل کاربری برای ارسال مطلب برای شما ایجادگردد.


  روزبه سیستم